עזרה - מאת admin פורסם:

uTorrent - הורדות | דף עזרה ושאלות נפוצות

 
מקרא סימנים וסמלים:

לחץ להורדה - הורדה או לחץ להורדה, סמל זה אומר שמה שאתה הולך להוריך זהו קובץ טורנט שמופעל על-ידי תוכנת הטורנטים.

מגנט - מגנט, גם מפעיל את ההורדה אבל מוריד את נתוני ההורדה ישירות לתוכנה.

לדף הכתוביות - לדף הכתוביות, בדרך כלל סמל זה מופיע בסדרות ומקשר לדף הסדרה באתר הכתוביות, ישנם גם סרטים עם קישור לכתובית כזה. יש להיכנס לדף ההורדות ולחפש את התרגום המתאים לגיסאת ההורדה.

הורד כתובית - הורד כתובית ישירות, סמל זה אומר לנו שכבר יש תרגום מתאים ולא צריך לחפש, רק ללחוץ ולהוריד את התרגום.

טריילר - לטורנט יש טריילר בדף ההורדה.


תמונה - לטורנט יש תמונה בדף ההורדה.


לחץ לעזרה - לחץ לעזרה - לחץ על הסמל כדי להגיע לדף העזרה.מה ההבדל בין הורדה למגנט?

באתר יש שתי סוגי הורדות, הורדת טורנט והורדת מגנט. שתי ההורדות מבצעות בסופו של דבר את אותה פעולה ועובדות עם אותה תוכנת הורדות. ההבדל הוא בכך שבהורדת קובץ הטורנט מתקיימת הורדה פיזית של הקובץ אל המחשב ואז אל התוכנה. במגנט ההורדה מתבצעת ישירות לתוכנת ההורדות. שורה תחתונה זה לא משנה!איך מפעילים תרגומים בסרטים?

אחרי שהורדתם את הסרט אתם חוזרים לעמוד ההורדה ומחפשי את הסמל הזה-הורד כתובית. לוחצים עליו להורדה ומורידים את הכתובית. בדרך כלל זה יורד בקובץ RAR (מכווץ).
פותחים את הקובץ עם כל תוכנת כיווץ פשוטה (רב הסיכויים שכבר מותקנת אם לא תורידו WINRAR) מושכים את הקבצים לתיקיה של הסרט ככה שהכתובית והסרט ביחד באותה תיקיה.

משנים תשם של הכתוביות לאותו שם של הסרט, לדוגמא יש לכם תסרט AVATAR.mkv אז את לכתוביות אתם משנים את השם ל AVATAR.srt משנים רק תשם בלי הסיומת שיכולה להיות SUB או SRT עכשיו כנסו לסרט דרך המדיה פלייר ויש לכם סרט עם כתוביות. יש תוכנות טובות יותר מהתכנה הרגילה של הווינדוס. אנחנו ממליצים לכם לנסות את מדיה פלייר קלאסי עם הקודקים של ל-k-lite .
אם אתם רוצים תשלחו בקשה בצור קשר או בקבוצה בפייסבוק ונכין לכם סרטון הסברה.התרגום בתלת-מימד כפול - מה עושים?(תודה לאבנר)

מתקינים קודקדים של shark007 שהם טובים להמון פורמטים של וידיאו בלי קשר, אבל מה שחשוב לנו זה שהם באים גם עם FFDShow (כנראה שזה עובד גם אם מתקינים רק FFDShow, בלי שארק, אבל לא בדקתי) באופציות של שרק לוחצים על FFDShow Video Settings נפתח מסך עם (כמות די מטורפת של) הגדרות וידאו בצד שמאל בוחרים בעץ האפשרויות Subtitles ובאופציה מתחתיה בעץ בוחרים Placement מצד ימין, יש תיבת סימון שכתוב עליה Stereoscopic מסמנים אותה וזהו! יש לך כתוביות בשני הצדדים של המסך!


זה עובד גם במדיה פלייר וגם במדיה סנטר: הכנה חד-פעמית: מתקינים shark007 ב Settings Application מצד ימין מתחת ל Subtitles Control בוחרים באפשרות השלישית. FFDshow DXVA כשמנגנים סרט תלת מימד מנגנים את הסרט ועוצרים (עדיף בקטע עם כתוביות שתראו שזה מסתדר) בפינה הימנית ליד השעון של ווינדוס מופיע סמל FF אדום קטן (חשוב שיהיה סימן אדום, אחרת תבדוק שעשית את ההכנה שכתבתי למעלה) עושים עליו קליק ימני, ונפתח תפריט בוחרים באופציה השניה מלמעלה: ffdshow video decoder וכמו שכתבתי למעלה: מחפשים ברשימה משמאל את Subtitles מרחיבים את העץ מתחת ל Subtitles מגיעים ל Placement בוחרים מצד ימין Stereoscopic בשלב זה לא סוגרים את תוכנת ההגדרות! משאירים אותה פתוחה וחוזרים לסרט